Služby pro facility management a development

Facility management a development

Služby pro facility management, správu budov a areálů a developerské organizace.

Energetický management

Řešíte jednorázové úspory nebo chcete mít pod stálou kontrolou a řídit Vaše náklady na energii?Chcete zapracovat energetický management do Vašeho systému ISO prostřednictvím normy ISO 50001?Hledáte přehledný a výkonný software pro energetický management?

Energetický audit

Vztahuje se na vás povinnost zpracování energetického auditu podle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií? Chcete nalézt energeticky úsporná opatření ve vašem podniku a ušetřit provozní náklady? Obraťte se na náš tým certifikovaných energetických specialistů!

BREEAM & LEED

Jsme Vaším poradcem pro hodnocení  budov dvěma celosvětově nejuznávanějšími systémy certifikace udržitelnosti budov – BREEAM & LEED.

EDD

Chystáte se k akvizici nemovitostí, skladových či výrobních prostor či kancelářských komplexů? Před realizací Vašeho záměru prověřte stav předmětu Vašeho zájmu! Naši experti Vám tuto službu poskytnou se zárukou mezinárodního zázemí a aktuálních znalostí legislativy. Na středoevropském trhu jsme pro vás...

PENB

Jste nebo budete vlastníkem či nájemcem nemovitosti a řešíte i stanovení kupní ceny nebo ceny pronájmu?

Kontrola kotlů

Víte, koho se povinná kontrola účinnosti kotlů týká?Jste vlastník nebo společenství vlastníků jednotek a vlastníte nebo provozujete kotel sloužící pro vytápění se jmenovitým výkonem nad 20 kW? Pokud ano, pak jste to právě Vy!

Kontrola klimatizací

Víte, koho se povinná kontrola klimatizačních systémů týká?Jste vlastník nebo společenství vlastníků jednotek a vlastníte nebo provozujete klimatizační systém se jmenovitým příkonem zdroje chladu větším jak 12 kW? Pokud ano, pak jste to právě Vy!

Termovize

Využijte moderní metody pro úsporu Vašich nákladů! Spojte se s námi a my pro Vás provedeme termovizní snímkování staveb i technologií v průmyslu. Naši zkušení specialisté využívají termovizní metody k určení kritických míst pro návrh úsporných opatření.

Reference

Objednavatel: Jones Lang LaSalle

BREEAM Jones Lang LaSalle

Pro kancelářské parky Avenir a Oasis buildings v Praze jsme zpracovali kompletní dokumentaci a certifikaci  BREEAM In Use. Projekty dosáhly požadovaného Very good ratingu a staly se jedněmi z reprezentantů moderního…